• Новак
Alen 45i Прочистувач на Воздух, Тивко Проток на Воздух & FLEX Прочистувач на Воздух, Тивко Протокот на Воздух за Големи Простории, 700 Регион, Воздушен за Алергени, Прашина,

Alen 45i Прочистувач на Воздух, Тивко Проток на Воздух & FLEX Прочистувач на Воздух, Тивко Протокот на Воздух за

DEN 19989.12
Производот е достапен

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ГУСТ ЧАД ФИЛТЕР : се Препорачува за прашина, алергени, полен, крзно, пет првут, и мириси.Вклучува 2.3 lbs на активиран јаглерод за да се фати густ чад од цигари, wildfires, и VOC гасови.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : совршено се Вклопува во секој простор од мали до големи простории.ТОЧНО HEPA : Вклучува Медицински Одделение H13 Вистински HEPA слој кој ја доловува 99.99% бактерии, aerosolized вируси, и воздушни честички поголеми од 0.1 micron. 5 КВАЛИТЕТОТ на ВОЗДУХОТ БОИ : Ласерски Smart Сензорот детектира воздушни честички и авто-го прилагодува со квалитетот на воздухот се менува.Сини = Одличен, Зелени = Добар, Портокал = Фер, Црвено = Сиромашните, Виолетова = Лош квалитетот на воздухот (високо ниво на честички).Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : Прав, алергени, полен, крзно, пет првут, апарати за смрдеата ПЛУС ГУСТ чад од цигари, wildfires, и VOC гасови.Елегантен дизајн се вклопува во секој простор од мали до големи простории.ГУСТ ЧАД FL40-H ФИЛТЕР : 2+ lbs на активиран јаглерод за да се апсорбира чад и токсични мириса да помогне да се спречи респираторни проблеми.ТОЧНО HEPA : Вклучува Медицински Одделение H13 Вистински HEPA слој кој се отстранува 99.99% бактерии, aerosolized вируси, и воздушни честички поголеми од 0.1 micron.Точно HEPA филтри трае 3-5 месеци подолго од стандардните филтри.ЧИСТИ ВОЗДУХОТ БРЗО : Чисти 700 Регион на секои 30 минути, два пати како брзо како клучни конкуренти на Турбо брзина.Совршен за секој простор од мали да се екстра големи спални соби, дневни соби, канцеларии, расадници, кујни, и подруми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката