• Новак
Ориенталниот Мебел Злато Лист Село Животот Пет Фиока Градите

Ориенталниот Мебел Злато Лист Село Животот Пет Фиока Градите

DEN 2365.68
Производот е достапен

Достапност

Antiqued златен лак финиш.Извонредна азија изработка.Елегантна страна се насликани уметноста на златен лист.Фиоки мерка 24.5"w до 15"d со 5"h.Ова е рачно направена градите на фиоки беше изградена со користење на трајни Азија столарија и cabinetry.На фиока лица се украсени со златен лист апликација и рачно насликани со традиционалните Минг ера арт мотиви, тогаш се опфатени во цврста, јасна лак.На нога и половина длабоко, тоа обезбедува значајна фиока простор, и е исклучителен Ориентални акцент за секоја соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката