• Новак
Canon EOS 5DS dslr фото Камера (Тело Само) (0581C002) + 4K Монитор + Canon EF 24-70mm Леќа + Pro Микрофон + Pro Слушалки + 2 x 64GB Мемориската Картичка + Случај + Филтер за Полнење + Corel Photo Софтвер + П

Canon EOS 5DS dslr фото Камера (Тело Само) (0581C002) + 4K Монитор + Canon EF 24-70mm Леќа + Pro Микрофон + Pro

DEN 2306.40
Производот е достапен

Достапност

Одликувајќи се со полна рамка 50.04 м-Dot Clear View II LCD Монитор - Full HD 1080p Видео Снимање на 30 fps - 61-Точка Висока Густина Ретикуларниот AF - 100-6400 ISO; 5 fps Континуирано Снимање - 150,000-Пиксели RGB+IR Премерување Sensor - User-Избор на Блендата Ослободување Време Заостануваат - Анти-Треперење Надомест на штета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката