• Новак
Производи за домаќинството Козметички Организатор Багажник, Шминка Складирање Багажник, 2-Ниво Бања Полица, Портокал Облекување Маса, Складирање Екранот Багажник,

Производи за домаќинството Козметички Организатор Багажник, Шминка Складирање Багажник, 2-Ниво Бања Полица, Портокал

DEN 3944.16
Производот е достапен

Достапност

Десктоп складирање : тоа можат да бидат ставени во облекување маса, маса, дневна соба, маса, бања и други места, тоа е добар избор за чување на козметика и мали предмети.Голем капацитет, може ефективно да се зачува простор, ви помогне да ги организирате кармин, шминка четка, фондација, сенката за очи и другите козметички на правилен и соодветен начин.Голем капацитет : козметичката складирање кутија може да се сместат кармин, руменило, сенката за очи, фондација, прав, ноктите алатки, козметика и toiletries.Препорачуваме оваа облекување маса складирање рек-убава и функционална-како креативна шминка подарок за вашата сакана жени и девојки.Нашата услуга : Пред превозот, ние внимателно да се провери секој производ, па нема потреба да се грижите за квалитетот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.Име : Двоен слој плоштадот рек Боја : портокал Големина на : 34*22.2*27.5 cm Материјал : ковано железо + огледало + ПВЦ кожа + еколошки ABS Процес : 3 D резба, висока температура електростатско боја големината е рачно мери, постои мала грешка сликите се преземени според вистински објект.Поради осветлување и резолуција на мониторот, на сликите може да имаат малку хроматска аберација.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката