• Новак
Southco Медиум Lift & Пак Latch - Од Нерѓосувачки Челик Non-Заклучување

Southco Медиум Lift & Пак Latch - Од Нерѓосувачки Челик Non-Заклучување

DEN 631.20
Производот е достапен

Достапност

Southco.Медиум Lift & Пак Latch - Не 'Рѓосувачки Челик - Не-Locking Features : Материјал : 316 Од Не' Рѓосувачки Steel Finish : Electropolished Color/Изглед : Bright Access Ограничување : Нема Restriction Gasketed : Yes Grip Опсег : (")Зафат Опсег : (")Панел Дебелина : (")Големина На Серија : Средна Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката