• Новак
Симпатична кукла Деца Бебе Кадифен Играчки Грашок, Полнети Растенијата Кукла за Деца, Момчиња и Девојки Подарок Грашок во облик на Перница Играчка Кадифен играчки

Симпатична кукла Деца Бебе Кадифен Играчки Грашок, Полнети Растенијата Кукла за Деца, Момчиња и Девојки Подарок

DEN 9018.24
Производот е достапен

Достапност

Големина : 50cm, 70cm, 90cm.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Отстранлив, перат и лесно да се чисти, со невидливи патент дизајн на грбот, не е лесно да се процени.Име : Грашок Meng Pillow Filling : Долу 7 D cotton Fabric : се Водат и супер soft Color : светло зелена, темно green Size : 50cm, 70cm, 90cm Uses : дома декорација, автомобил, возило, срце-затоплување подароци, компанијата подароци, свадба кукли.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Отстранлив, перат и лесно да се чисти, со невидливи патент дизајн на грбот, не е лесно да се процени.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката