• Новак
Лизгачки Штала Вратата Виси Железнички Хардвер за Полнење (Без Скала) Тркалање Скала Хардвер Библиотека Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, со Подо?

Лизгачки Штала Вратата Виси Железнички Хардвер за Полнење (Без Скала) Тркалање Скала Хардвер Библиотека Нерѓосувачки

DEN 1140.00
Производот е достапен

Достапност

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет.Премиум Материјал : Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки челик; 100% Нови; Вода Доказ,' Рѓа Доказ.Висок квалитет на подот тркала ролери за поддршка на одделни купување.Пакет содржи : 1 x Песна, 2 x земјата тркала, 2 x макара, 2 x печат до главата, 2 x затка, Некои завртки.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.Само хардверот се продава, не вклучувајќи скали.Индивидуализира : Ако не можете да најдете вашата големина на големината на листата, ве молиме ги споделите со нас големината на железничкиот ви треба, тогаш ние ќе ви испратиме цена и линк до цел.Гарантира Услуга : : Доколку постои било дел пропуштиле или defectived за време на превозот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови во прв пат.Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет.Детални instrctions : производ само вклучувајќи хардвер, не вклучувајќи скали. Должина : 6.6 ft-13ft(200cm-400cm), повеќе големини може да се spliced од овие големини, долго лизгачки шини се truncated во Неколку делови за лесна монтажа/демонтажа/складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката