• Новак
EMD KONI GPS Smart Watch P1C Мулти-Спортски Bluetooth IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Smart Watch (黑色)

EMD KONI GPS Smart Watch P1C Мулти-Спортски Bluetooth IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Smart Watch (黑色)

DEN 1007.76
Производот е достапен

Достапност

●1. P1 C се види е GPS+ГЛОНАСС dual-ѕвезда за позиционирање за пребарување сигнал.Трчање, велосипедизам, одење, качување може да снима песна и да се лоцира брзо и прецизно. ●2. Направи вежба поефикасно : subdivide пет видови на отчукувањата на срцето зона обука и отчукувањата на срцето предупредување за да ја прилагодите вежба интензитет во времето. ●3. Направи вежба повеќе научни : додадете 12 минути да се кандидира во полна сила и да ја следат максимум VO2max. ●4. Неодамна лансираше V20 фитнес АПЛИКАЦИЈА, професионален фитнес курсеви, интересни интерактивно искуство, сите круг на податоци за следење. ● 5.50 метри водоотпорен, 7 видови на пливање на податоци за снимање, P1 C вграден во 17 видови на спортски сцени.Опремени со компас, шарени екран трепка светла на различни позадина бои.Основни параметри ★Модел : P1 C ★големина на Екран : 1.3 инчи ★Резолуција : 240 X240 ★Тежина : Нето околу 40g ★големината на Телото : 44 X34 X12.8ММ ★Прилагодливи спектар на рака : 150-250 MM ★Сензори : оптички отчукувањата на срцето сензор, gyroscope сензор, геомагнетна sensor, забрзување сензор ★GPS : GPS+ГЛОНАСС dual-ѕвезда позиционирање ★Водоотпорен рејтинг : 50 метри водоотпорен ★Физички копчиња : 3 ★Издржливост : 7 дена ★Работна температура : 0-40℃ ★Bluetooth : BLE4.2 ★Системски побарувања : Android4.4/IOS9.0 и погоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката