• Новак
Јаков Александар Мажите Прослава Партија Шапка Маска Вино Труба Среќна Нова Година Екстра Долг Врат Тај - Црвена

Јаков Александар Мажите Прослава Партија Шапка Маска Вино Труба Среќна Нова Година Екстра Долг Врат Тај - Црвена

DEN 526.80
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мажите екстра долг врат вратоврска во црвена боја прослава партија шапка маска вино труба.Оваа мажите вратот се врзува мерки екстра долг untied должина од 63 инчи (160 cm).Вратот се врзува мерки 3.25 инчи (8.25 cm) во најширока точка.Се во славенички стил за многу големи посебни прилики вклучувајќи housewarmings, ангажирање лица, бебето, нови работни честитки, graduations, и многу повеќе!Одлично за 31 декември и 1 јануари, за новогодишната ноќ страни!.Дел од Јаков Александар Среќна Нова Година Колекција која се нуди во многу дизајни и стилови, вклучувајќи мажи вратот врски во редовна, дополнителна долго, или патент стилови, и во машка лак врски : авто-вратоврска или pre-врзани здружени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Прослават Новата Година со нашиот Среќна Нова Година Прослава Партија дизајниран мажите екстра долг врат вратоврска од Јаков Александар.Оваа мажите вратот се врзува мерки екстра долг untied должина од 63 инчи (160 cm).Вратот се врзува мерки 3.25 инчи (8.25 cm) во најширока точка.Карактеристики на црвена позадина со една убава модел на партија капи, огномет, вина, труби, и ѕвезди дизајн.Прослават 31 декември и 1 јануари, во стил со овие забавни графика!Одлично за новогодишната ноќ партии и други прослава моменти во текот на годината како што се housewarmings, ангажирање лица, бебето, нови работни честитки, graduations, и многу повеќе!Дел од Јаков Александар Среќна Нова Година Колекција која се нуди во многу дизајни и стилови, вклучувајќи мажи вратот врски во редовна, дополнителна долго, или патент стилови, и во машка лак врски : авто-вратоврска или pre-врзани здружени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката