• Новак
DKJGH Широк венчиња за Жените Headdress Солидна Боја Ткаенина Headband Рамки Девојки Hairband Коса Обрачот Женски Губење на Додатоци (Боја : Б, Големина : Еден)

DKJGH Широк венчиња за Жените Headdress Солидна Боја Ткаенина Headband Рамки Девојки Hairband Коса Обрачот Женски

DEN 4146.96
Производот е достапен

Достапност

Девојка кожа широк лицето измијте headband.Слатка возрасни headdress со широк обод.Јас секогаш инсистираше на тоа дека накит е жив, енергични, и емотивна.Тоа ќе ги содржи нашите спомени и сведок нашиот раст, убава и живописни.Јас секогаш ќе ви донесе накит со приказни и виталност, лојални на моето срце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката