• Новак
Фон Duprin 996LRBE10BLH 996L-R&V-СЕ US10B LHR 06 98 и 99 Серија СЕ Намали Рачката

Фон Duprin 996LRBE10BLH 996L-R&V-СЕ US10B LHR 06 98 и 99 Серија СЕ Намали Рачката

DEN 9469.68
Производот е достапен

Достапност

Лесен и достапен вратата тела опции.Заврши координати лесно со водовод и осветлување тела.Производот е произведен во сад.Лост дизајн парови и со модерна, чисти линии на современите и урбан дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката