• Новак
BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта и Ранец Чанта За Жените Кожа Лаптоп Ранци 15.6 инчен Работа со Компјутер Торба Повик за Патување Daypack Бела

BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта и Ранец Чанта За Жените Кожа Лаптоп Ранци 15.6 инчен Работа со Компјутер Торба

DEN 4559.52
Производот е достапен

Достапност

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ГАРАНЦИЈА : BOSTANTEN нуди 100% гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со нашите производи или служба за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние или ќе рефундирање на вашите пари или redeliver нов производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката