• Новак
Империал Браун IBLC12290737 Модел 1229 со Заклучување Isr-Хром

Империал Браун IBLC12290737 Модел 1229 со Заклучување Isr-Хром

DEN 2312.64
Производот е достапен

Достапност

Вистински ОЕМ замена дел.Империал Браун има повеќе од 100 години искуство во температурата на управување, производство на прошетка во ладилници, замрзнувачи и ладно складирање врати.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Империал Браун IBLC12290737 Модел 1229 Со Заклучување Isr-Хром Вистински ОЕМ замена дел на Империал Браун има повеќе од 100 години искуство во температурата на управување, производство на прошетка во ладилници, замрзнувачи и ладно складирање врати Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката