• Новак
USB Безжичен Глушец Тенок Крути Пластични Печати Масти Пингвин

USB Безжичен Глушец Тенок Крути Пластични Печати Масти Пингвин

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Свој уникатен,HD слики убаво дизајниран дека носи среќа во вашиот живот!.Тешко PC случај.usb безжичен глушец тенок крути пластични печати Масти Пингвин.usb безжичен глушец тенок крути пластични печати Масти Penguincontact преку bluetooth.Дизајн свој стил : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. За да ја добиете вашата degin, можете да платите на.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката