• Новак
Додаток САД AC DC Адаптер за Weslo 13.8 E,ПРО 13.8 E,Импулс Р 7.8,Cadence 255 д-р Ellipticals Кабелот за Напојување

Додаток САД AC DC Адаптер за Weslo 13.8 E,ПРО 13.8 E,Импулс Р 7.8,Cadence 255 д-р Ellipticals Кабелот за Напојување

DEN 357.36
Производот е достапен

Достапност

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Compatiblity : AC DC Адаптер За Weslo 13.8 E,ПРО 13.8 E,ИМПУЛС Р 7.8,CADENCE 255 д-р Ellipticals Напојување Кабелот.Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат.Додаток САД AC DC Адаптер За Weslo 13.8 E,ПРО 13.8 E,ИМПУЛС Р 7.8,CADENCE 255 д-р Ellipticals Напојување Кабелот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката