• Новак
Трговија на големо,Многу,најголемиот Дел - ( 10/50/100 Pack ) USB Флеш Диск (16MB-32GB) У Диск за Складирање на Дискот во Меморијата Палецот Стап Податоци Пенкало (16GB, 10 Парчиња)

Трговија на големо,Многу,најголемиот Дел - ( 10/50/100 Pack ) USB Флеш Диск (16MB-32GB) У Диск за Складирање на

DEN 8640.00
Производот е достапен

Достапност

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Memory Stick.Складирање Пенкало.Карактеристики : 100% Нови Поради внатрешниот систем и постапка податоци ќе заземат одреден простор и реално капацитет ќе се намали лесно Стилски лесни; преносни,нов концепт за моделирање,класичен начин,компактен Брзо Висока Брзина; plug and play, во согласност со USB 2.0/1.0 спецификацијата, брзината на пренос на податоци.Компатибилен со Windows 7/Windows 8, Windows XP, Windows Vista, Mac OS 9.0,Hi-Speed USB 2.0/1.0 порта потребни за висока брзина на пренос Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија Driveless за OS 9 X или до Трајни цврст-држава складирање Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт Оперативни Temp : -10 до +55 Deg.C Складирање Temp : -20 до +55 Deg.C Боја : Мулти-боја Пакет се Вклучени : 10/50/100 КОМПЈУТЕРИ 16 MB-32 GB USB Флеш Диск за Складирање стап.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката