• Новак
За да се префрлате Вклучите, се Одржува Контакт и Еден Пол, На Off Circut Функција, SPST, Месинг/Никел Actuator, 16/8 засилувачи на 125/250 VAC/DC, Завртка Врска

За да се префрлате Вклучите, се Одржува Контакт и Еден Пол, На Off Circut Функција, SPST, Месинг/Никел Actuator,

DEN 439.68
Производот е достапен

Достапност

NSi одржува контакт и еден Пол Toggle switch.На оф коло функција.SPST Столбови и го фрла.Месинг/Никел actuator. 16/8 засилувачи на 125/250 VAC/DC.NSi одржува контакт и еден пол toggle switch.На-Оф коло функција.SPST столбови и го фрла.Месинг/никел actuator. 16/8 Засилувачи на 125/250 VAC/DC. 1 Коњ моќ на 125/250 VAC.Завртка конекција. 0.375-Инчи ширина. 0.072 x 0.038 ДП Keyway.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката