• Новак
Alpinestars Стандард Мулти, Една Големина

Alpinestars Стандард Мулти, Една Големина

DEN 664.32
Производот е достапен

Достапност

Мулти.Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Перформанси wicking криви бил со структурирана круна.Flex Назад.Се водат wicking пред lazer со перфорација.Се водат мрежа назад.HD преносот на топлината лого.Внатрешни и назад етикетирање.Alpinestars е редефинирање на заштита за motorcyclists некогаш, бидејќи компанијата е основана во 1963 година. Посветеност кон иновација доведе Alpinestars да стане водечки светски производител на професионални трки производи, мотоциклизам airbag заштита, висока-перформанси облека и техничка обувки.Alpinestars разбира дека најдобар дизајн и истражување е постигнат под екстремни услови.Нашето вклучување во Формула 1, НАСКАР, AMA и Светот Мотокрос и Moto GP доведе до создавање на повеќето напредни техничка опрема за трки во светот, врвни спортисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката