• Новак
wxgj 99Pcs 1.5-10мм Должина Кобалт Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Бити за ' Рѓосувачки Челик, Дрво, Метал Дупчење

wxgj 99Pcs 1.5-10мм Должина Кобалт Вежба Малку Сет Пресврт Вежба Бити за ' Рѓосувачки Челик, Дрво, Метал Дупчење

DEN 11084.16
Производот е достапен

Достапност

Ако пенетрација не е можно, обидете се да прилагодување на брзината.5 mm, 16 Компјутери x 2 мм, 15 Компјутери x 2,5 mm,10 Компјутери x 3мм, 10 Компјутери x 3.Погоден за дупчење не топлина третираат метали, од кои цврстина е помалку од HRC38, како што се од нерѓосувачки челик, бакар леано железо, поцинкуван цевка, железо и алуминиум.Отстрани чипови и particleseasier и побрзо.2 mm, 8 Компјутери x 3.Вежба директно до големината е потребно без претходно дупчење.5 mm,8 Компјутери x 4mm, 3 Еез x 4.Вежба директно до големината е потребно без претходно дупчење. 5% кобалт додадени за поголема цврстина и топлина-resitance.Големина 16 Компјутери x 1.Битови за метал.Сплит точка.5 мм, 2 Парчиња x 6mm, 2 Парчиња x 6. Тоа може да се намали побрзо и има долг живот, до 12 пати во споредба со просекот ХСС малку. Тоа може да се намали побрзо и има долг живот, до 12 пати во споредба со просекот ХСС малку.На Rockwell цврстина е до 67.5% кобалт додадени за поголема цврстина и топлина-resitance.Сплит точка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката