• Новак
ZOUQIANXA 1PC Природни Кристал Чакал Примерок се Зголеми Кварц Стаклено Шише Декорација Занаети Дома Декор кои Сакаат Шише (Боја : Чај Кристал, Големина : Бесплатно)

ZOUQIANXA 1PC Природни Кристал Чакал Примерок се Зголеми Кварц Стаклено Шише Декорација Занаети Дома Декор кои

DEN 1903.20
Производот е достапен

Достапност

Убава различни полиран карпи.Гроздобер бои и живописни бои за вашиот избор.Големина :55мм*30мм*30мм.тежина :50-55 g.Големината и тежината се мерени рачно, и таму може да биде 1~2mm грешка.Обезбедува добра дренажа без остри рабови.Додавање на камења за да potted растенија се надева да се стабилизира ново засадени панталони и помогне на заклучување на влага и други хранливи материи во почвата, а со тоа да им помогне на растенија растат подобро.Овие gravels се исто така широко се користи во аквариуми да им помогне на апсорбира нечистотиите и одржување на чиста вода.Логистика transportation We ќе организира испорака во рок од 5 работни дена по вашата исплата.Повеќето производи ќе ви бидат доставени во рок од 1-3 работи days The испорака ќе вообичаено, пристигнуваат во рок од 25 до 60 дена, времето на Испорака ќе се разликува од регион до region About боја difference Because на боја разлика помеѓу светлината и екран, бојата ќе примите може да биде малку different These декоративни карпите се многу погодни за мали проекти, како што се terrariums, самовила градини, DIY проекти, цветни аранжмани, cacti и вкусен контејнери, potted растенија, вазна пломби, аквариуми и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката