• Новак
Коса Боја Боја за Полнење, Боење Сад Коса Боење Сад Има Рачка за Лесно да ги Користите за Студио за Дома за Продавница за Живот(транспарентна)

Коса Боја Боја за Полнење, Боење Сад Коса Боење Сад Има Рачка за Лесно да ги Користите за Студио за Дома за Продавница

DEN 446.16
Производот е достапен

Достапност

Коса боја на четка има мека и тврда влакната и е лесно да се користи за да се обезбеди боење на косата.Погодна за луѓе кои сакаат да боја на косата, но исто така и за семејствата или професионалци.Не грижете се за коса боја одлевање од сад, садот има рачка за лесно користење.Во согласност со ергономски дизајн, рачката на четка и чешел се лесни за контрола и да работат.Косата боење за полнење има комплетен сет на алатки, што го прави полесно и полесно за вас да боја на вашата коса.Функција : 1. Погодна за луѓе кои сакаат да боја на косата, но исто така и за семејствата или професионалци.2. Коса боја на четка има мека и тврда влакната и е лесно да се користи за да се обезбеди боење на косата.3. Косата боење за полнење има комплетен сет на алатки, што го прави полесно и полесно за вас да боја на вашата коса.4. Не грижете се за коса боја одлевање од сад, садот има рачка за лесно користење.5. Во согласност со ергономски дизајн, рачката на четка и чешел се лесни за контрола и да работат.Спецификација : Предмет Тип : Коса Боја Kit Material : ABSSuitable : за употреба и професионални коса салони Пакет Листа : 1 x Коса Боја Bowl1 x Големи Коса Боја Brush1 x Мали Коса Боја Brush1 x Коса Боја Comb1 x Blender.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Dye Kit
Material:
ABS
Suitable:
for use and professional hair salons
Package List:
1 x Hair Coloring Bowl1 x Large Hair Coloring Brush :
1 x Small Hair Coloring Brush :
1 x Hair Coloring Comb :
1 x Blender :

Комплементите на стоката