• Новак
Крпа Багажник, Плоштад Крпа Бар Црна Нерѓосувачки Челик Тешки Оптоварување Рака Крпи Носителот Мулти-Цел Чување на Решетката за Бања

Крпа Багажник, Плоштад Крпа Бар Црна Нерѓосувачки Челик Тешки Оптоварување Рака Крпи Носителот Мулти-Цел Чување

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Работат Под Тешки Оптоварување : крпа решетката е високо отпорен на гребење, анти-корозија и анти - ' рѓа, трајни, и може да издржи тешка работа.Лесно е да се Земе : Ова е крпа управување со мазен изглед и рабови, лесен за чистење, ѕид монтирани сокриени завртки, лесно да се земе крпи.Силна База : непречено род е подебел од другите, и основата е фирма и нема да се олабави, како и други крпа шини.Модерен Модерен Дизајн : крпа рек усвојува ретро стил, елегантен и едноставен изглед, има шармантна мат црна изглед и совршено се поклопува со други мат црна додатоци.Примена : Крпа решетката е погодна за крпа багажник, рака крпа багажник, тоалетна хартија решетката и bathrobe кука, погоден за бања, спална соба, кујната или перење соба.Спецификација : Предмет Тип : Плоштадот Крпа Бар Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Крпа Рек Стил : Модерна и Едноставна Тежина : Околу. 234g / 8.3 оз Пакет Листа : 1 x Крпа Решетката 2 x Завртка 2 x Проширување Цевка 1 x Хексадецимален Клуч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката