• Новак
J&H ЛА БЕЛА Eau de Parfum Спреј за Жените, Прекрасен Подарок, Лаком Мирис, Дење и Секојдневен Употреба, за сите Типови на Кожа, Класичен Шише, 3.4 Течност Унца

J&H ЛА БЕЛА Eau de Parfum Спреј за Жените, Прекрасен Подарок, Лаком Мирис, Дење и Секојдневен Употреба, за сите

DEN 718.80
Производот е достапен

Достапност

Нејзините препорачува за секојдневен носат.Споделување вашите задоволство со некој друг и лекување на таа посебна личност.Се препорачува за секојдневен носат.На свој начин.За сите типови на кожа. - Топла и powdery база врски белешки заедно, кои ви даваат доверба која трае низ сите на вашите секојдневни активности.Наменета за жените, убавина и лична нега производ.Топол и powdery база врски белешки заедно, кои ви даваат доверба која трае низ сите на вашите секојдневни активности.Изборот да живеат еден живот и пополнете го со убавина.Универзална уште лични, Lancome е женственост е избор прифаќаат од страна на жените, не се наметнува стандард.Овој овошен мирис има мешавина од black currant, пралина, боб тонка, ванила и пачули белешки.Споделување вашите задоволство со некој друг и лекување на таа посебна личност.Тоа ќе го направи фантастичен подарок за тоа посебно девојка во вашиот живот.СОВРШЕН ПОДАРОК - Уживајте висок квалитет, луксуз искуство на околу една третина од цената на традиционален дизајнер Мирис.Eau de Parfum Спреј.ПОВИК за МИРИС - 3.ОВОШЕН МИРИС - Наменета за жените, убавина и лична нега производ.КРУША И BLACK CURRANT - Ова лаком мирис се отвора со овошни ноти на круша и black currant.Овој производ е направен од високо квалитетни материјали.На свој начин. - Ова лаком мирис се отвора со овошни ноти на круша и black currant.На СВОЈ НАЧИН - Универзална сепак, лично, својата женственост е избор прифаќаат од страна на жените, не се наметнува стандард.Овој производ е направен од високо квалитетни материјали.Тоа е совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, е Роденден, Годишнина е, Дипломирањето е, Деловни Подароци, било Празници или едноставно како подарок за себе.Тоа е совршен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, е Роденден, Годишнина е, Дипломирањето е, Деловни Подароци, било Празници или едноставно како подарок за себе.Eau de Parfum Спреј, Совршен за давање на подарок за било кој повод,сите во текот на годината.Изборот да живеат еден живот и пополнете го со убавина. - Срце на мирисот е исполнета со слатка арома на јасмин и портокал црешни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката