• Новак
Велигденска Јајце Лови Торба Кошница: за Јајце Лови Велигденски Зајак Кофа Кошница Торба за Деца Девојки Бонбони Јајце Кошница 4 Парчиња

Велигденска Јајце Лови Торба Кошница: за Јајце Лови Велигденски Зајак Кофа Кошница Торба за Деца Девојки Бонбони

DEN 460.56
Производот е достапен

Достапност

Доволно простор за чување на разни предмети и чувајте ги добро организирани.Направени од високо - квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи.Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење на искуство.Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Не е Велигден кошница, оваа кошница, исто така може да се користи како подарок торба во секојдневниот живот.Опис : Ова е Велигден јајца за складирање кошница, која може да се користи за долго време.Голема складирање сад за овошје, јајце или било какви други мали предмети.Креативен дизајн, може да се користи како декор дома, хотел и продавница.Едноставен и издржливи, оваа ставка го усвојува исклучителна изведба.Тоа ќе биде убаво Велигден реквизит за вас.Карактеристики - Материјал : Не - плетени ткаенини - Боја : Зелена.- Големина : 16 X10 CM.- Направени од високо - квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи.- Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење искуство.- Доволно простор за чување на разни предмети и чувајте ги добро организирани.- Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.- Не е Велигден кошница, оваа кошница, исто така може да се користи како подарок торба во секојдневниот живот.Пакет Вклучувајќи 4 x Велигден јајца за складирање кошеви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката