• Новак
ROFAY 4PCS Деца се Повлече Притисни Возило Играчки во Собата, Деца Мала Играчка Инерција Притисни за Автомобили 1 2 3 4 годишни Момчиња и Девојки Деца

ROFAY 4PCS Деца се Повлече Притисни Возило Играчки во Собата, Деца Мала Играчка Инерција Притисни за Автомобили

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

【Исклучителна Автомобили Играчки】 : Овие бебе играчки се направени од високо-квалитетна ABS Материјални, не-токсични и безопасно, со совршена големина, мазна работ и светли живописни бои изглед, тоа е како одлично како вашиот симпатична дете. 【4 Пакет Цртан филм Играчка Автомобили】 : Автомобил играчки направени во имиџ на нашиот најголем заеднички храна, вклучувајќи француски помфрит, млеко, сок лименки, и сладолед.Овие се деца на фаворити, и тие дефинитивно ќе уживаат играјќи си со нив многу. 【Забава Триење Возила】 : Овие се инерција играчки, автомобили, ќе се кандидира напред кога притисни напред, не батеријата потребни повеќе еколошки.Симпатична цртан филм автомобили' горниот дел и нозете ќе се движат нагоре и надолу при одење, со многу забава на децата. 【Раниот Развој & Активност Играчки】 : Оваа група на мини возила за бебе & деца поттикнува поглед, допир и движење како децата да го искористат нивната имагинација за да се направи нивните омилени ликови доаѓаат на живот, ги стимулира децата' признавање и имагинација, одлична за раниот развој. 【Идеален Подарок за Вашите Деца】 : Ова бебе играчка е идеален Божиќ подарок или роденденски подарок за бебиња и мали деца.Ние не само што ќе се обезбеди високо-квалитетни производи за вашите деца, но исто така обезбеди грижете се-бесплатна услуга по продажбата.ROFAY 4 PCS Деца се Повлече Притисни Возило Играчки во Собата, Деца Мала Играчка Инерција Притисни за Автомобили 1 2 3 4 годишни Момчиња и Девојки Деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката