• Новак
Океанот Loong Airsoft BBS .20g 6mm пелети (Перниче на 5k Кола) со Брзина Loader (Капацитет од 100 Круга)

Океанот Loong Airsoft BBS .20g 6mm пелети (Перниче на 5k Кола) со Брзина Loader (Капацитет од 100 Круга)

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

0.20 g 6mm супер одделение висока прецизност со брзина loader.Одлично за висок квалитет на AEG airsoft пушка со 200~350 FPS.Брзо се вчита компатибилен апарат AEG/Пролет airsoft пиштол списанија. 100 круга 6mm ББ Брзина Loader.Висока Прецизност, ултра мазна и совршено избалансиран Пелети BBs. 0.20 g 6mm супер одделение висока прецизност со брзина loader.Одлично за висок квалитет на AEG airsoft пушка со 200~350 FPS.Брзо се вчита компатибилен апарат AEG/Пролет airsoft пиштол списанија. 100 круга 6mm ББ Брзина Loader.Висока Прецизност, ултра мазна и совршено избалансиран Пелети BBs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката