• Новак
Travall Guard Плус Компатибилен со Фолксваген Атлас (2017-Тековен) TDG1610 - Штракаат-Слободен Целосна Висина Челик Возило Специфични Милениче Бариера

Travall Guard Плус Компатибилен со Фолксваген Атлас (2017-Тековен) TDG1610 - Штракаат-Слободен Целосна Висина Челик

DEN 1439.52
Производот е достапен

Достапност

Одговара : "Фолксваген" Атлас (2017-Тековен) *[Полно возило листата подолу.Нема потреба да се отстрани вашиот задна полица/карго маска со TDG1610, тоа се вклопува со или без!.Travall Guard компатибилен со "Фолксваген" Атлас го задржува вашето куче, багаж, и надворешна опрема сигурен во багажникот област, зад задните седишта.Ова домашно милениче бариера е возило-специфични отстранлив алтернатива за традиционалните товар бариери, нуди иновативен дизајн.Само 15 минути за да го инсталирате на вашиот "Фолксваген" Атлас компатибилен куче бариера, без возило измени."Фолксваген" Атлас 2017 ->.Совршен, штракаат-слободен одговара, супериорна во однос на тоа на универзална чувари.Оригинален квалитет возило специфичен дизајн.Се снабдува со фитинг за полнење и едноставна-за-следење фитинг водич.Без дупчење или возило модификации се потребни.Лесно DIY инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката