• Новак
DFGENLY Вистинска Кожа Дигање Појас за Мажите и Жените Сила за Обука Половината Тример Појас за Фитнес Workoutwidth 10cm-XL

DFGENLY Вистинска Кожа Дигање Појас за Мажите и Жените Сила за Обука Половината Тример Појас за Фитнес Workoutwidth

DEN 1247.76
Производот е достапен

Достапност

Добредојде назад за да се исполнат нашите нови производи и со нетрпение очекуваме да на нашата соработка. [Функција] : 1.Многу појаси на пазарот се направени од најлон.Кожен појас е издржлив и силен и ќе ви трае цел живот. Оваа дигање појас е изградена на cowhide со contoured дизајн да одговара на природните облини на грбот.Ви нудиме салата појас, која ќе трае и понатаму останува удобно и поддршка за годините што доаѓаат.Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ултра-трајни двојна prong челик тока обезбедува tensioning да се одржи на сит се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката