• Новак
20 Prewound 90 Тежина Црн Конец Везови Bobbins Големина На Класа 15 Стил 15J за Брат Бебе Заклучување SA156

20 Prewound 90 Тежина Црн Конец Везови Bobbins Големина На Класа 15 Стил 15J за Брат Бебе Заклучување SA156

DEN 460.80
Производот е достапен

Достапност

90 Тежина Bobbin Нишка Се Препорачува Тема Тежина за Брат & Бебе Заклучување Вез-Само Машини.Вклучувајќи Брат PE700, PE700 II, PE750, PE770,PE780 D, PE500, PE540 D, VE2200, SB7050, SB7900 E, PE525, NQ1400 E. 95 Метри по bobbin, Црна Боја Конец Од 100 % Полиестер.Иста големина како Брат SA156 & Бебе Заклучување БЛГ-БОБ везови bobbins.Пластични Двострано bobbins се признати од страна на Нишката Сензори и се обновливи.Bobbins се lint-бесплатна и нуди значително повеќе бода по bobbin од машина-рана bobbins.Исто така работи со Едноставност, Бебе заклучување, Бела, Викинг, и Pfaff машини за шиење.Направен во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката