• Новак
#N/A Долго се Справи со Брада Четка, Работи со Брада Balms и Брада Масла Exfoliates Кожата Помага за Омекнување и Климатизација, Одлична за Патување - Кафеава

N/A Долго се Справи со Брада Четка, Работи со Брада Balms и Брада Масла Exfoliates Кожата Помага за Омекнување

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа брада четка е дизајниран да untangle вашата брада, навлезат преку косата и да разлиствам вашата кожа, го намалува брада чеша и straightens вашата брада, брз влажно и суво.Масажа на кожата под вашата брада, уживаат бричење или чешла време.Оваа лицето коса чешел за мустаќи климатизација стил одржување.Направен од Висок квалитет на дрвен материјал, долга рачка, издржлив и лесен за употреба.Мини големина е погоден за домашна употреба, како и патување употреба.Опис : - Направен од Висок квалитет на дрвен материјал, долга рачка, издржлив и лесен за употреба. - Ова брада четка е дизајниран да untangle вашата брада, навлезат преку косата и да разлиствам вашата кожа, го намалува брада чеша и straightens вашата брада, брз влажно и суво. - Ова лицето коса чешел за мустаќи климатизација стајлинг и одржување. - Масажа на кожата под вашата брада, уживаат бричење или чешла време. - Мини големина е погоден за домашна употреба, како и патување употреба.Спецификација : - Материјал : Дрвени, Влакната - Size : Прибл.16x2.8x2.9cm/6.3x1.1 × 1.1 инч - Влакната Должина : 1.7 cm/0.7 inch Package Вклучува : 1x Брада Brush Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката