• Новак
YOUTHLOTUS Сива Мемориска Пена Бања Мат, Не се Лизга Бања Килим за Туш Када Бања Соба, Вода Абсорбента/Брзо Сува/Машина Перат,17x24 Инчен

YOUTHLOTUS Сива Мемориска Пена Бања Мат, Не се Лизга Бања Килим за Туш Када Бања Соба, Вода Абсорбента/Брзо Сува/Машина

DEN 357.36
Производот е достапен

Достапност

Боја нема да избледи и ќе остане жив за многу години без разлика колку пати ќе се мие и сува!.Машина за миење со ладна вода и благ детергент (не хлор или кајгана) собори сува при ниска брзина или висат сува. - Не-пропадна мрежа поддршка. - мала бања килим 17" x 24", голема бања килим 20" x 32", Контура тоалет мат 20" x 24".Дебели, cushiony мемориска пена бања мат ви дава единствена додаде поддршка која му помага да се смири achy мускулите.Не грижете се за отпадни води ќе остане.Удобно Нозе Поддршка : Густината на YOUTHLOTUS мала бања душеци е за 50% повисока од други бренд бања килими, кои може да помогне да се елиминира нога притисок, да се смири achy мускулите.- мала бања килим 17" x 24", голема бања килим 20" x 32", Контура тоалет мат 20" x 24"- Класичен Morden дизајн - Црно/Темно Сива/ Кадифен/ Беж/ Сино/Светло Сива - Ултра абсорбента - Не-пропадна мрежа поддршка - 100% машина перат.Супер Absorbency : густата мемориска пена слој и мека корални руно површината им помогне на водата брзо да навлезат потоа брзо се суши. - Ултра абсорбента.Не само bathmat, тоа исто така може да го користите за вашиот миленик.75 инчи со висока густина мемориска пена, многу меки и удобни за нозете.YOUTHLOTUS е посветена на обезбедување на вас со практично, високо-квалитетни бања производи по поволни цени.75 инчи со висока густина мемориска пена, многу меки и удобни за вашите нозе. - Црно/Темно Сива/ Кадифен/ Беж/ Сино/Светло Сива. - 100% машина перат.Не се Лизга на Дното : YOUTHLOTUS бања мат килим карактеристики не-пропадна подлога, која го задржува килим во место и обезбедува стабилност кога ќе се чекор во и надвор од кадата или туш.Уживајте во удобноста на стоење на облаците!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката