• Новак
GroVia О Н Д Обновливи Бебе Крпа Пелена

GroVia О Н Д Обновливи Бебе Крпа Пелена

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Трае од раѓањето до медиокритет учење (одговара на 10 - 35 lbs). 100% Полиестер Microfleece обвивка.Едноставно се приспособат пораст прилепува како што е потребно и се зацврсти на бебето.Кога soiled, започнете со свежо со новата пелена.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Машина Перат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката