• Новак
mDesign Компактен Пластични Кујна и Провизии за Складирање Организатор Корпа за Високи Слаби Сода/Pop Канти - Кујна, Провизии, Фрижидер - 4 Пакет - Јасно

mDesign Компактен Пластични Кујна и Провизии за Складирање Организатор Корпа за Високи Слаби Сода/Pop Канти - Кујна,

DEN 1103.76
Производот е достапен

Достапност

125 инчи висок и 2.ЕДНОСТАВЕН за СКЛАДИРАЊЕ : Ова носителот прави чување и организирање лесно; Тоа е корисна за организирање на мини шишиња со вода, високи слаби спортски пијалаци, енергетските пијалоци, зачинет вода, сокови; Користете ја во фрижидер за разладени пијалоци, на провизии полици или на countertop, па дури и во гаража за екстра складирање; m TIP : висока тенок може да е генерално 6.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката