• Новак
Бања Décor 6F1R3-00 Премија Бавно Затворање Мека Тоалетна Седиште, Круг, Бела

Бања Décor 6F1R3-00 Премија Бавно Затворање Мека Тоалетна Седиште, Круг, Бела

DEN 1174.56
Производот е достапен

Достапност

Силни и Издржливи мека седиште со дрво јадра.Ергономски дизајниран за удобност и квалитет.Едноставен за инсталација - бара само шрафцигер.Прилагодливи шарки за prefect одговара.Ослободување 'N' Чисти Шарки за олеснување на чистење.За ANSI стандард Круг пред тоалети со мерења на околу 16.5 инчи од центарот на дупки за монтажа до пред тоалет чаши.За тоалети со дупки за монтажа на 5.5 инчен центри.Премиум Бавно Затворање Мека Круг тоалетот седиште со затворени од напред и од дрво јадра, osg, прилагодлив ослободување 'N' чисти во бело.Asiento де inodoro редондо suave де cierre lento премиум един он frente cerrado y núcleos де madera, osg, liberación ajustable 'N' limpio en бланко.Премиум WC-Sitz мит Absenkautomatik, rund, мит geschlossener Vorderseite und Holzkernen, OSG, verstellbare Freigabe 'N' Чисти во weiß.Assento sanitário редондо macio де fechamento lento премиум com frente fechada e núcleos де дрво, СЛ, ajustável ослободување 'N' чисти em branco.高级慢速闭合柔软圆形马桶座圈,封闭式前面和木芯,OCK,可调节释放 'N' чисти 白色전면 및 나무 코어가 닫힌 프리미엄 슬로우 클로즈 소프트 라운드 변기 시트, osg, 조절 가능한 릴리즈 'N' 클린.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката