• Новак
Тешки Влез Рачката на Вратата се Справи со Поставување Круг Заклучување Мет Црна Заврши Лост Сет со Клуч - Реверзибилна Врата Рачки за Лево или Десно Раце Врати - Ен?

Тешки Влез Рачката на Вратата се Справи со Поставување Круг Заклучување Мет Црна Заврши Лост Сет со Клуч - Реверзибилна

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Сите потребни хардвер и дијаграм образец за инсталација е вклучена во пакетот.Уникатно направена низок профил круг во облик на рачката на вратата и квадрат агол напаѓач.ЦЕЛОСНО е РЕВЕРЗИБИЛНА ДИЗАЈН - Нејзината реверзибилна дизајн ја прави нашата Врата Рачката на менувачот многу разноврсна како тие можат да бидат инсталирани на двете левата рака и десната рака врати.На рачката на вратата може да се заклучи внатре и да го отвори надвор со клучеви.Внесувањето влез бравите имаат внесено цилиндар со кои се соочува надвор од дома со клуч и палецот пак за внатрешни работи.Користите за вашите влезните врати, на предните врати, спални соби, бањи, внатрешни работи заклучување на вратите и други приватност потреби.Прилагодливи Latch 60mm(2-3/8") или 70mm (2-3/4") latch ги Собере сите врати од 35 до 45 mm(1-3/8" да 1-3/4")дебелина на Производ Карактеристики Материјал : Цинк Легура Боја : Железо Црна Заврши Не Ракување вратата држела во бран стил одговара и левата рака и десната врата.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ние сме убедени дека ќе биде апсолутно поразен од страна на уникатен квалитет, издржливост, функционалност и дизајн на нашата врата, лост.Можете да ги користите за вашите влезните врати, спални соби, бањи и други врати кои бараат заклучување.ЗА СИТЕ СТАНДАРДНИ ВРАТАТА ГОЛЕМИНИ - Оваа Врата се Справи со е опремен со прилагодливи latch на 60/70mm, кој е дизајниран за да ги собере сите стандардни вратата големини помеѓу 1-3/8 инчен и 1-3/4 инчи.На внесувањето влез функција е идеален за надворешни врати.На рачката на вратата може да се заклучи внатре и да го отвори надвор со клучеви.Тоа обезбедува и стил и безбедност како се одликува со модерен современ дизајн исполнет со smart-заклучување технологија – совршени за предните врати, или канцеларии!.ПРЕМИЈАТА се ИЗГРАДИ И КВАЛИТЕТ - Овој Запис Рачката на Вратата се Справи со е направена од тешки-должност железо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката